WMmail.ru - лучший почтовик!
Головна » 2015 » Серпень » 7 » «ДВОРІЧАНСЬКА МИЛЯ» – 2015
13:51
«ДВОРІЧАНСЬКА МИЛЯ» – 2015

Минулої суботи на базі Дворічанської ЗОШ відбулися змагання з бігу, проведення яких ініціював цьогорічний випускник Харківського вищого училища фізичної культури, дворічанин Костянтин Пишняк. Костя здобув спеціальність інструктора-методиста фізичного виховання та спорту, займається легкою атлетикою. Тож і вирішив організувати змагання з легкоатлетичного кросу на своїй малій Батьківщині, у Дворічній, з тим, щоб визначити, хто найшвидший бігун у районі, хто зможе представити район в обласних змаганнях, хто підтримає його захоплення бігом, а можливо, і наслідує його. Костине починання підтримали у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Підготувати захід допоміг учитель фізичної культури Дворічанської школи С.М. Довгополий.
Канікули не стали на заваді проведенню заходу, та й день видався не таким спекотним, як попередні, тож погода сприяла учасникам забігу. На змагання прибули більше 30-ти бігунів, серед яких не тільки учні загальноосвітніх шкіл району, а й любителі бігу, віком старші 16 років.
Учасників гостинно зустріла директор школи С.А. Золочевська. На захід були запрошені начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Н.І. Коваль, директор дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність» С.І. Анопко та директор районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» В.В. Каща. Гості звернулися до присутніх із вітальним словом та побажаннями зазначеному виду легкої атлетики, одному з основних, розвиватися, набирати обертів, а учасникам – витримки та наполегливості у боротьбі за перемогу.
Легкоатлетичний крос здобув назву «Дворічанська миля» завдяки найдовшій дистанції – 1609 м, що складає милю. Наймасовішим і став основний забіг, на милю, для участі в якому зареєструвалися 23 учасники двох вікових груп – 14-16 років та 16 +. Для молодших учасників передбачено змагання з бігу на дистанцію 500 м і 1000 м, відповідно до вікових категорій – 8-10 років та 11-13 років.
Біг – це, в першу чергу, швидкість, тож і фініш змагань не забарився. Учасники вишикувалися для підбиття під- сумків проведених змагань. Вручали грамоти і вітали переможців організатор змагань Костянтин Пишняк і С.І. Анопко. Найкращий результат основного забігу серед юнаків 14-16 років на дистанції 1609 м показав Антон Олійник, ІІ місце виборов Артем Шепілов, ІІІ місце – Микола Глущенко. Серед дівчат 14-16 років першою подолала дистанцію Аліна Афанасьєва, другою – Ірина Сушко, третьою – Анастасія Когут. У віковій категорії 16 + серед чоловіків перемогу здобув Сергій Довгополий, а серед жінок перемогла Наталія Ісаєнко. Переможцями на дистанції 1000 м стали Сергій Куценко і Дар’я Пишняк, на дистанції 500 м – Михайло Ткаченко та Валерія Ісаєнко. Відразу дві грамоти отримав восьмирічний Сібаї Мджагід – як наймолодший учасник кросу та за здобуте ІІІ місце у відповідній віковій категорії.
Вітаємо переможців змагань та чекаємо на нові зустрічі з Костею на бігових доріжках!