Субота, 27.07.2024, 10:57
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
|
Дворічанський край |
WMmail.ru - лучший почтовик!
|
Головна » 2014 » Вересень » 15
СВЯТО У ЛИМАНІ ДРУГОМУ
![](/liman_drugij/liman-drugij.jpg)
Традиційно у День Незалежності України Лиманська Друга сільська громада відзначає День села. Розпочалося свято з футбольного турніру між командами сільських рад – Пісківської, Миколаївської, Лиманської Другої, а також командою із села Дворічанського та командою ветеранів футболу. Футбольне протистояння тривало чотири години і завершилося перемогою команди села Дворічанського.
...
Читати далі »
|
|
|